...

O nas

Agro-Hurt

Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem handlowym które istnieje od 2013 roku. Głównym przedmiotem działalności jest dystrybucja warzyw na terenie Polski i krajów Unii Europejskiej. Nasza firma mieści się w miejscowości Jabłonna, gmina Przytyk, powiat radomski w sercu tzw. Zagłębia paprykowego. Stąd tez głównym przedmiotem obrotu w naszym przedsiębiorstwie jest właśnie świeża papryka. Można znaleźć u nas przeróżne jej rodzaje, odmiany i kolory. Ponadto w naszej ofercie sprzedaży można znaleźć: kapustę pekińską, kapustę białą, kalarepę, fasolę szparagową, ogórki szklarniowe, ogórki gruntowe, cukinię, bakłażany, rabarbar , dynię. Są to warzywa, które oprócz papryki są chętnie uprawiane w naszym sąsiedztwie.

Ponad 25 letnie doświadczenie w uprawie papryki oraz pozostałych warzyw pozwala nam aktualnie wyselekcjonować te najświeższe i najbardziej jakościowe, które proponujemy naszym klientom (markety oraz firmy dystrybucyjne krajowe i zagraniczne). Papryka jest u nas od zawsze, to nasza pasja przekazywana kolejnym pokoleniom. To właśnie od nas pochodzi ta najsmaczniejsza i najzdrowsza.

Jako firma dystrybucyjna dysponujemy magazynem z powierzchnią chłodniczą 1800m. Warzywa pakujemy wedle Państwa wymagań i upodobań. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczane przez nas towary spełniały w pełni Państwa oczekiwania oraz były dostarczone na czas.

Zapraszamy do współpracy!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.